• bu sabah nasıl uyandınız

  812.
  hassiktir yine mi uyuyakaldım diye yataktan fırladım.
  3 ... 6yarimdan1tam
 • ne starbucks ı dönerciye gidelim diyen kız

  25.
  Sen ben gibi gayet normal bir kızdır.

  Ama, dönerci ve starbucks neden bir tutuldu anlamadım. Dönercide karnını doyurup sonra da kahve içmeye starbucksa gidemez mi kimse? Ayrıca bütün dönerciler güvercin etini tavuk diye yarım ekmek 3 tl' den satmıyor, uyandırayım.
  2 ... 6yarimdan1tam
 • yazarların iddaa dan kazandığı en yüksek meblağ

  19.
  Üni.deyken skor tahmini yapardım. Tek maç olunca öyle aman aman bir şey de kazanamadım tabi. En çok 25 lira kazanmıştım sanırım. Her kazandığım parayla da gider kornişon turşu alırdım marketten.
  2 ... 6yarimdan1tam
 • kafa radyosu

  2.
  bireyin kafasının içinde olup durmaksızın devam eden, çok şükür ki ikinci şahısların duyamadığı, zaman zaman çok şaşırtıcı parçalar çalan radyo frekansıdır. durumlara ve insanlara otomatik olarak atanmış şarkılar barındırabilir. misal, sevdiğim bey aklıma geldikçe "benzemez kimse sana" çalmaya başlıyor arka fonda.
  2 ... 6yarimdan1tam
 • hiçbir şeyi unutamamak

  1.
  Beni artık çok yoran, beynime hükmedemediğimi hissettiren durumdur. Kindar mıyım hafızam fazla mı kuvvetli bilemiyorum. iyi,kötü,gerekli,gereksiz her şeyi hatırlıyorum ve bu çok yorucu.
  3 ... 6yarimdan1tam
 • 15 temmuzda yazarlar nerede ne yapıyordu

  311.
  Bir kafede onumde kahve ve supangle, ev arkadasimla oturuyordum. Darbe oldugunu duyar duymaz markete kosup su makarna ve ekmek alip hemen eve gittik,sonra da komsularimiz geldi. Bir vakit sohbet muhabbet, erzak paylasimi, kapanış.
  1 ... 6yarimdan1tam
 • düşün ki o bunu okuyor

  1994.
  " Sana tektaş alabilecek duruma gelebilmem için kafadan bir sene var önümde" dedi bana sevdiğim bey kişisi.

  Fail 1: Ben mücevhere para verilmesini manasız bulurum, bunu nasıl öğrenemedin?
  Fail2: Ben seninle evlenme kararını ne zaman verdim? Benim bundan neden haberim yok?
  2 ... 6yarimdan1tam
 • ilişkinin en güzel evresi

  411.
  ilişkinin şüphesiz en güzel evresi birbirini gerçekten anlayabildiğin, sevgili ama aynı zamanda iyi arkadaş olduğun zamandır.
  Gerçekten sorunlara birlikte çözüm üretebildiğin, gelecek planları yapabildiğin, bir mimikten bile ne demek istediğini anlayabildiğin zaman her şey çok keyifli. Birbirine kalite zaman ayırabilmek, aile ile sevgili arasındaki dengeyi kurabilmek, aslında mini mini bir aile olmayaca başladığınızı hissedebilmek ancak bu evrede mümkündür.
  Yoksa sevgili ile yalnızca "manitacılık" oynuyorsan bu saydıklarımın hiçbirini tadamayacaksın demektir.
  2 ... 6yarimdan1tam
 • aniden içkiyi bırakma kararı

  13.
  Üniversite öğrencisi olduğum zamanlar, cebimde para yok fakat kafam çok bozukken aldığım kararlardan birisidir. Genellikle başarısız olunmuş ve gecenin sonunda ucuz şaraba düşülmüştür.
  1 ... 6yarimdan1tam
 • cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

  1358.
  Direkt "sevgilim" diye kaydetmiştim, uzun bir süre de rehberimde öyle kaldı. Eğer kavga ettiysek ve çok da sinirlenmişsem adı soyadı şeklinde değiştirirdim.
  ... 6yarimdan1tam
 • kuaförden yeni çıkmış kadın özgüveni

  7.
  tanım: kaş aldırma+ kırık fön sonrası kendimi piremses sanmam ancak yüzümün domates gibi kızardığını görünce aniden külkedisine dönüşmem durumu.
  ... 6yarimdan1tam
 • saatin beş buçuk olmaması

  1.
  Mesainin bitmemeye yemin etmiş gibi davranmasıdır.
  Son 3 saattir bence saniye geçmiyor. Artık eve gitmek istiyorum diye ağlayacağım resmen.
  ... 6yarimdan1tam
 • beyaz ekmek

  30.
  Fırından yeni çıkmışsa bir bütün yiyebileceğim ekmektir. Pazar kahvaltısı hariç pek de tercih etmem çünkü doygunluk hissi vermiyor hiç.
  ... 6yarimdan1tam
 • babanın garip huyları

  2887.
  Bu aralar sürekli dişleriyle fıytt cıkk minvalinde sesler çıkarıyor, henüz nasıl bu sesten gerçekten nefffret ettiğimi söyleyeceğimi çözebilmiş değilim.
  ... 6yarimdan1tam
 • ağabey

  22.
  En kıymetlim dediğim, gülünce gözleri kaybolan adamdir. Kendisi dördüncü nesil sözlük yazarıdır. Benimle ilgili yazdığı entryi her okuduğumda gözlerim dolar.
  ... 6yarimdan1tam
 • yeni şeyler getiriyorum